14 בפברואר 2012

חדש אצלי במדף הספריםאז מה חדש במדף שלי?


ערימת מגזינים כבדה ומכובדת באדיבות איה כורם שמסרה את אוסף המגזינים שלה ובאדיבות חברה שלי שהתנדבה לקפוץ אליה ולקחת הכל. איה וסווטי, אתן מהממות!
מדובר אגב רק בחצי מהמגזינים, יש גבול למה שיכולתי לסחוב בעצמי וגם חברות אחרות נהנו מהשלל.שכרון עיצובים - אמנות האופנה בישראל / נורית בת יער, שהוא גם הפריט הראשון שזכיתי בו בהגרלה אינטרנטית אי פעם!
ההגרלה התקיימה בבלוג Dreed Tea, וזו הזדמנות טובה לשלוח את כולכם לשם כדי לראות איך נראית אופנה ישראלית מבחוץ. הבלוג נכתב ע"י דיאנה ריד, מיכל הלפרין ונויה גולוד, ישראליות שדואגות ליחצן את האופנה הישראלית במיטבה.

לגבי הספר עצמו - אני חושבת שזו הוכחה כתובה לזה שהאופנה הישראלית... מכוערת. או לפחות היתה כך. הספר מחולק למוטיבים באופנה (כגון רקמה, הדפסים, חומרים...) ואיך הם משקפים את האופנה הישראלית התקופתית. מעניין לקרוא, אך התמונות פשוט מביכות. 
עם זאת הייתי חייבת לשתף צילום מדהים מהספר של גלית גוטמן בבגדים של תלמידי שנקר.


Weirdo Noir - Gothic Dark Lowbrow Art, ספר אמנות בכריכה רכה שמאגד אמני פופ ארט וגותיקה מודרנית, שזה הסגנון האהוב עלי באמנות. הספר היה סוג של התפשרות כי מה שבאמת רציתי לקנות היה ספרים של האמנים האהובים עלי (סיזר ריי, מארק ריידן, מריון פק וכו') שעלו 100$ לספר מינימום.

הספר מאגר מספר לא מועט של אמנים שהכרתי ולא הכרתי עם ראיון אישי וסיפור חיים של כל אחד מהם וציורים בולטים ומייצגים של כל אחד מהם. 
הספר ערוך נהדר, הכתיבה מקסימה והציורים... וואו. הנה צילומים של ציורים לדוגמא.עכשיו רק צריך לקנות עוד מדפים, או משהו.

תגובה 1:

שיהיה לך יום קסום מלא בנצנצים וחדי קרן מעופפים!