20 במרץ 2012

Strict Institution

הפקת האופנה האחרונה של מגזין Interview למגזין מרץ בהשתתפות קריסטל רן (כאן וכאן) היא עוד אחת מסדרת ההפקות ההיסטריות והמשוגעות שמוציאים המגזינים בחודשים האחרונים כדי לתפוס את תשומת לב הקוראות (ומעט הקוראים). היא מלאה בסקס, בפטישים, בגותיקה כבדה ואווירה אפלה ובסצינה דמיונית ומפחידה מלווה בבגדים לבנים ונקיים שבולטים על רקע השגעון. 

Strict Institution
Interview March 2012
Shot by: Steven Klein
Models: Karolina Kurkova & Crystal Rennקריסטל רן מתבררת כאחת הדוגמניות הפרובוקטיביות של העונות האחרונות, עם כשרון היסטרי להבעות פנים שרוב הדוגמניות-קולביות לא מצליחות להשיג."בשביל מה ההפקות האלה קיימות, אם הפואנטה היא בעיקר האווירה? מי בכלל שם לב לבגדים כשבחורה ערומה קשורה או מובלת על ידי מלכת סאדו בשבילי בית החולים המאולתר?", תהיתי לעצמי. ואז התחלתי לעבור על התמונות אחת אחת, ובראש מסתובבת המחשבה "מעניין מאיפה הבגדים האלה". התעסקתי בבגדים ולחלוטין התעלמתי מהמסר הויזואלי של התמונה.

ההבנה הזו קצת זעזעה אותי.
האם עולם האופנה הופך אותנו לאטומים? לחסרי רגשות? האם באמת כל מה שאכפת לי זה הבגדים על הדוגמנית שכן לבושה בהפקת האופנה הזו? מה עוד עולם האופנה גורם לי לחשוב או להתעלם ממנו? (רמז: רזון קיצוני מתקבל על הדעת).

אבל הבגדים באמת יפים.

6 תגובות:

 1. דווקא הבגדים היו הדבר האחרון שמשך את תשומת ליבי בהפקה החולנית והמדהימה הזו:)

  ואז חזרתי להתחלה לבחון את הבגדים, ואני רוצה את השמלת כפתורים הלבנה!

  השבמחק
 2. אנונימי20.3.2012, 11:39

  וואהה! ממש אהבתי את ההפקה ואת הבגדים. מוזר להגיד אבל זה די מקסים...

  השבמחק
 3. כל כך מזכיר את האחות המרשעת מ"קן הקוקיה" ועוד כמה דמויות, לא חסר.

  השבמחק
 4. וואו מדהים, כל תמונה עוצרת נשימה!

  השבמחק

שיהיה לך יום קסום מלא בנצנצים וחדי קרן מעופפים!