16 באוקטובר 2012

אוסף שלישי: סגול

מה מרגיע אתכן? מה נותן לכן הרגשה בטוחה?
אצלי זה תמיד הצבע הסגול.

לפני כמה שנים למדתי רייקי, ובזמן האחרון התחלתי להבין שהמשיכה שלי לצבע הסגול היא יותר ממה שנראה לעין. הסגול  (או האינדיגו) מייצג את צ'אקרת העין השלישית ואחראי על שלל בעיות שאני נתקלת בהן בחיים האישיים בזמן האחרון:
- זכרון (מי שפגש אותי בשנה האחרונה כבר גילה את זה: אני לא זוכרת פנים, אני לא זוכרת שמות, גם של אנשים שאני מכירה טוב מאוד)
 - מיגרנות (הפסדתי בממוצע ארבעה ימי עבודה בחודש בגלל מיגרנות)

אולי הצבע הזה מרפא את התת מודע? לאוסף שלישי הזה, כמה תמונות שיפתחו לכן את הצ'אקרה.Numéro #135, August 2012

Numéro #135, August 2012

BlackBook Magazine, April 2010

Kristian Schuller

Alexander Binder
  
Vogue Holland, July 2012

9 תגובות:

 1. אני אוהבת סגול עד מאוד
  וגם לי יש בעיות של זכרון-קראי לזה הריונות, קראי לזה עין שלישית, איך שבא לך-או שזה גיל בכלל.
  זה יעזור לי אם אלבש סגול כל הזמן?☺

  השבמחק
  תשובות
  1. יש את ההיא שמקיפה את עצמה בכתום כדי לרפא את עצמה (http://saloona.co.il/blog/%D7%9B%D7%AA%D7%95%D7%9D-%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99/), אז זה לא כזה רעיון מופרך :)

   מחק
 2. קצת מביך לומר, אבל כל פעם שאני מדברת על הצבע הסגול אני נזכרת בסצנה מהסדרה "פליפר" (כן, זו עם הדולפין) שבה ג'סיקה אלבה ועוד איזה שחקן נתקעים בלי אוויר באיזה מקום ואומרים שהם שונאים את הצבע הסגול כי זה הצבע שמראה על חוסר אוויר במדי חמצן שלוקחים לצלילות.

  בכל מקרה, צבע סגול הוא לגמרי בטופ פייב שלי :)

  השבמחק
  תשובות
  1. לחלוטין הקישור הכי מעניין ששמעתי לצבע סגול עד כה!

   מחק
 3. סגול זה גם הצבע שלי!!! (כמו שאת יודעת).

  השבמחק
 4. סגול הוא צבע מהפנט במיוחד פנים אל פנים - על בד , בטבע .. העומק שלו מתגלה כשהוא תלת מימדי .. פחות התחברתי אל האימג'ים הסגולים שהעלית והדבר הראשון שחשתי הוא סתירה גדולה בין הרוחניות של הצבע הזה לבין הנשים החנוטות וה''אופנתיות'' שלובשות אותו בתמונות שהן בשבילי בקונטקסט האופנתי בו הן נמצאות - ההיפך מרוחניות .. יותר לכיוון של שעבוד עצוב - אלו בכל אופן התחושות שלי ... מעבר לזה - מתה על הבלוג שלך , את מיוחדת בים של בלוגים ואמנותית ויצירתית מאוד - כיף לקבל השראה ממך תמיד :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. ענת, אני מניחה שהדברים האלה הם באמת עניין של הרגשה אישית. תודה רבה על התגובה החמה והמקסימה!

   מחק
 5. אנונימי4.11.2012, 16:12

  כל-כך מעניין. גם אני בחורה 'סגולה' אבל יש לי זיכרון מעולה, גם לפרטים איזוטריים וסצנות של שניה ותודה לאל אין לי כאבי ראש. אולי זה אינדיבידואלי? מעניין מאוד!! כמעט תמיד ימצאו עליי משהו סגול, אם כי לאחרונה הארון שלי נצבע בהרבה צבעים ואני מרגישה שזה עוד חלק מהתפתחות כלשהיא. בכל מקרה, אהבתי.
  עִנבל.

  השבמחק

שיהיה לך יום קסום מלא בנצנצים וחדי קרן מעופפים!