21 בינואר 2011

זהירות, טרנד: שובה של התחרה

נתחיל במה שחשוב באמת - קניתי שמלה מ-ASOS ב-104 ש"ח, היא בדרכה אלי ואני כל כך, כל כך מקווה שהיא לא תהיה עלי מכוערת. הבעיה בלרדת במשקל היא שזיהוי הגוף שלי שווה פחות או יותר לכלום. אני מהמרת בגזרות שבחיים לא לבשתי (כי למה, לעזאזל, שמישהו בתעשיה יטרח לייצר משהו שהוא לא שק למידות גדולות?) וקולעת רק לפעמים. לא פעם ראיתי בגד וידעתי שהוא לא יסגר עלי, או שחשבתי שהוא יראה עלי נהדר ונראה עלי פשוט איום ונורא.
השמלה נמכרת עד מידה 18UK, שמקבילה ל46 הישראלי פחות או יותר. אין ספק שמידות הביניים יוצאות מורווחות מהאתר הזה, ויש עד חלק שלם רק למידות גדולות יותר.


ולעניינו, מדברים על שובם של הפרחים באביב הזה, אבל נראה שאנחנו הולכות לראות בקרוב תחרה, תחרה, ועוד קצת תחרה. נראה שבכל עונה האופנה לוקחת את הוינטג' הרומנטי למקום אחר. פעם זה היה הורוד והקרם, נעלי הבובה, הפרחים, הקשתות השיער ותכשיטי הזהב העדינים, ועכשיו הגענו לבד-לא-בד הזה, שבאיכויות המתאימות יראה נהדר ובאיכות יצור של סין יהיה מגרד על הגוף ומכוער על הבגד.תחרה בגרסה הלא לבישה, Amato Haute Coutureחולצת תחרה עדינה, Vogue UKגופיית תחרה עדינה,Le blog de Big Beauty


עליונית תחרה שקופה, מעל בגד גוף אטום,L’Officiel Brazil


תמיד סקסי, אף אחת לא באמת לובשת את זה, Muse's (winter issue)

שמלת תחרה עדינה, Guess Spring 2011 Campaign


גימור תחרה עדין לשמלה, Charles David Spring 2011 Campaign

שאנל אימאן, כמו הברבור השחור, רק בלבן. Elle UK February 2011


אין לשלב תחרה בבגדי עבודה, Elle UK February 2011לפעמים ללבוש רק חזיה מתחת זה לגמרי בסדר. Blank Magazine


לבד, עדין, בוהק. שימוש בצבע הגוף שמתחת כחלק מהבגד. Alexander McQueen Spring 2011 3כמו ללבוש מפת שולחן. Vogue Russia February 2011


שמלת תחרה, חולצת תחרה. כנראה שנראה את זה הרבה בזמן הקרוב. Warehouse Spring 2011


שמלת תחרה עדינה, Stella McCartney Pre-Fall 2011


Vogue UK February 2011

3 תגובות:

  1. תמונות מהפנטות, אני כל כך אוהבת תחרה. היא עדינה ורומנטית וישנה ומודרנית. כיף שבקיץ הקרוב היא תככב שוב.

    השבמחק
  2. אני לגמרי מסכימה. אני מתכוונת לנצל את הרגע ולקנות כל מה שיש מתחרה כדי שעוד עשרות שנים מישהו יהנה מוינטג' מהמם כמו שאנחנו נהנות עכשיו :).

    השבמחק
  3. אוי מיכל כמה שאת צודקת באמת שאין דבר יפה כמו הסגנון וינטאג שחזר עכשיו לאופנה אני תפרתי ליום חתונתי שני שמלות כלה בתל אביב בסגנון עתיק שכולו תחרה רכה ועדינה הלוואי והיתי יכולה לשמור לעצמי את השמלות האלו שיהיו לדורות.

    השבמחק

שיהיה לך יום קסום מלא בנצנצים וחדי קרן מעופפים!