19 באוגוסט 2012

הפקת אופנה מכושפת - מגזין W

מכת המחץ של מגזיני האופנה נחתה על אנה וינטור וחבריה השנה, כשנרשמה ירידה של 10% במכירות בארה"ב בלבד. התחזית לגליון ספטמבר חגיגי כמו בכל שנה לא היתה אופטימית במיוחד ונראה שאף אחד לא טעה, המגזינים פשוט לא מעניינים במיוחד והם מתחילים לאבד לאט לאט את הכח שלהם.

יוצא דופן היה מגזין W האמריקאי, שהפיק צילומים עם סטיבל מייזל, הצלם הקבוע של ווג איטליה וכל קמפיין של בית אופנה גדול בעולם (בלנסיאגה, פארדה, לנוון, לואי ויטון). זו הפעם הראשונה שהשימוש בפוטושופ נעשה בצורה ברורה מאוד לעין, על מנת להקצין את הסצינה ולא ליפות/להרזות/לרטש את הדוגמניות. 


Spellbound 
by Steven Meisel 
W Magaine, September 2012

האמנות של פוטומניפולציה היא בחיתוליה ולא מקובלת גם שנים רבות אחרי שהפוטושופ נכנס לשימוש יומיומי בחיים שלנו. זו עבודה מורכבת שלוקחת שעות ולפעמים ימים, אבל אם זה מה שיציל את הפקות האופנה הנוראיות שפוקדות את המגזינים לאחרונה, אני כל כך מקווה שזו לא ההפקה האחרונה!

ואם כבר מדברים על תמונות מעובדות, הנה עבודה שלי שעשיתי לפני ארבע שנים:


שיהיה לכן שבוע נפלא וקסום :)

8 תגובות:

 1. אפל וקסום!והעבודה שלך נהדרת!
  שיהיה שבוע נהדר מלא השראות :)

  השבמחק
 2. זה אמנם נראה יפה מאוד, אבל לדעתי זה הרבה יותר אמנות מאופנה ודווקא הייתי רוצה שבין לבין יהיו כמה צילומים פחות מעובדים ויותר סטנדרטיים שיאזנו בין שני הדברים...

  השבמחק
 3. הפקות נהדרות. השראה ברורה מ"המבוך של פאן" של גיירמו דל טורו, וזה יצא פשוט נפלא.

  העבודה שלך מרשימה ביותר. אם לא היית כותבת שזה שלך הייתי בטוחה שזה גם מהפקה בסגנון :)

  השבמחק
  תשובות
  1. אוי את צודקת! לא חשבתי על הסרט בכלל כשראיתי את ההפקה. אני ממש חייבת לראות אותו שוב.
   ותודה על המחמאה :)

   מחק
 4. גם לי זה נראה יותר כאומנות מאשר הפקת אופנה, ולדעתי האווירה והאפקטים גונבים הופעה מהבגדים עצמם ויוצרים אווירה אפלה שאני אישית לא מתחברת אליה (חוץ מתמונה האחרונה עם השמלות). ועבודה שלך נהדרת הייתי מתה לשלוט כמוך בפוטושופ!
  שבוע נהדר
  קטיה

  השבמחק
 5. קשה לראות פה אופנה מרוב טירוף הפוטושופ...עבודת צילום ועריכה מטריפה!

  השבמחק

שיהיה לך יום קסום מלא בנצנצים וחדי קרן מעופפים!