17 ביולי 2012

אוסף שלישי: תכשיטים שיצאו מהקופסה

לאחרונה מצאתי את עצמי נתקלת מדי פעם במספר פריטים באותם נושאים, וחשבתי שזו יכולה להיות פינה נפלאה ורעננה לבלוג - אוסף שלישי: שלושה פריטים, אותו נושא. אני חושבת שהיום הכי סמלי להתחיל את הפינה הזו יהיה יום שלישי :)

השבוע מדובר בתכשיטים שיצאו מהקופסה לחלוטין עד שהקופסה בכלל לא יודעת מי הם.

אגרימס גותיק (Agrimas Gothic)של המעצב והיוצר הישראלי עומר וייס.
אגרימס, בנו של אדם (ההוא שאלוהים יצר בספר בראשית, זוכרים?) מתחבר ישירות לרקע של של עומר בגותיקה, כישוף ועולם הנסתר. העבודות המורכבות עשויות מחמר פולימרי בטכניקות עבודה יחודיות ובהקפדה על פרטים קטנים.


ניתן ליצור קשר עם עומר דרך עמוד הפייסבוק או באימייל


חמסה (זוהר בחושך)ידו של דרקולהבחנות Sinners and saviours (החוטאים והמושיעים) הלכו על הפוסט מורטם עד הסוף. צילומי הפוסט מורטם (לאחר המוות) הם צילומים של אנשים לאחר הפטירה, שהיו קיימים מאז ומעולם ושימשו גם לצורך אבל. המשפחה היתה מצלמת את המת (לעתים אף היו מלבישים אותו בבגדים ומושיבים אותו על כסא לצד המשפחה לפורטרט משותף) כהנצחה וזכרון (עוד בויקיפדיה).
היוצרת סטפני אינגאקי מהחנות Miyu Decay היא תכשיטנית מקליפורניה, ארה"ב שעוסקת במקברה ובתכונות של הדברים הקטנים. את התכונות של העבודות שלה אפשר לראות מתפרשות בעיקר במאסטר פיס שלה, הוא ענק עטלף הפירות.
התכשיט נקשר כשרשרת על הצוואר והגוף אך גם מוחזק בעזרת הראש והרגליים ומשתקע בעור, כמו מחבק את הגוף בתפיסת מוות אחרונה.


העבודה נעשית בכל פעם מחדש מכסף טהור, ותעלה לכם בסביבות 40,00 ש"ח.


מה דעתכן?
אם יש לכן רעיונות לנושאים נוספים או דברים מעניינים לאוסף שלישי אתן (וגם אתם!) מוזמנות לשלוח אלי למייל.

4 תגובות:

 1. קריפי!
  פשפשתי קצת בדף של סטפני אינגאקי, דברים מאוד מיוחדים!

  השבמחק
 2. צילום הפוסט מורטם קריפי לגמרי! כמישהי שגדלה שישראל מאוד קשה לי לקבל דברים כאלה. מכבדת את מה שאחרים עושים אבל זה בהחלט גורם לי להרגיש אנ-איזי. למשל אצל הנוצרים מאוד מקובל לראות את המת לפני הקבורה והם עושים להם מייקאפ והכל וזה גם משהו שלא פעם מופיע בסרטים אבל זה ממש לא מקובל בישראל\ביהדות.

  השבמחק
 3. השרשרת/אביזר אופנה האחרון שלמות מכסף טהור. כל כך עדין אך קשוח באותו הזמן. הוקסמתי לחלוטין.

  השבמחק

שיהיה לך יום קסום מלא בנצנצים וחדי קרן מעופפים!